Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

360 Invest

Henryka Rodakowskiego 1/1 Szczecin

Mapa

510 400...

510 400 360

662 108 327

biuro nieczynne: 10:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

360invest.pl

O nas

Najlepiej przygotowane oferty w Polsce, wirtualne spacery, filmy z powietrza, plany i rzuty sprawdź

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

43

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia 360 Invest

Filtruj

2 300 zł49,50 m² 46,46 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 4/4 piętrze, o powierzchni 49 m2. Położone przy ul. Seledynowa w Szczecinie. Lokal składa...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł64,80 m² 5 401 zł/m²

Maciej Bury

Maciej Bury

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni zmodernizowane mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 64,80 m , położone w Mieszkowicach...

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 157 m² 396,92 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Płoni oraz Puszczy Bukowej ul. Trzcinowa, bliskie sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych....

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 337 m² 106,55 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W brzózkach twoja przystań przy granicy I zalewie szczecińskim (ok 1-1,5 km) Z przyjemnością prezentujemy...

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł34,32 m² 71,39 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (szczecin-Żelechowa)...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 116 m² 169,35 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna o powierzchni 1116m2 położona w okolicy miejscowości Jaworek gmina Międzylesie. Działka oddalona ok. 200m od...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł15 657 m² 38,26 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta - tylko u nas! Wydane warunki zabudowy dot. budowy dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych, wysokość zabudowy 8-9m, dachy 30-45...

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł79,60 m² 7 500 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowy Biznes Inwestycyjny 5 Pokoi po Generalnym Remoncie, wynajęte od Zaraz! Przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną mieszkanie o powierzchni 79,6...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane przy ul. Bronowickiej w Szczecinie. Lokal wykończony...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - w Przecławiu. Trzecie piętro. Budynek z 2000 roku. Ogrzewanie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tatynia

Tatynia,zachodniopomorskie

839 000 zł220 m² 3 813,64 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Zapraszamy na prezentacje. Na sprzedaż dom wolnostojący położony na ogrodzonej, zagospodarowanej działce...

Szczegóły ogłoszenia

51,85 zł/m²270 m² 13 999 zł

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 497 m² 400 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wołczkowie w okolicy ulicy Słonecznej. Wymiary 20m x 72m , droga i wjazd od strony zachodniej. Dojazd drogą...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,70 m² 9 721,79 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, które daje przestrzeń, intymność i Twój własny kawałek zieleni. Zapomnij...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 065 m² 374,65 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka zlokalizowane w Buku przy spokojnej ulicy Cicha Oaza z zabudową jednorodzinną. Powierzchnia działki 1065m2 Działka objęta...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 000 m² 193,33 zł/m²

Barbara Grądkowska

Barbara Grądkowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 3000 m | Sławoszewo | 10 km od Szczecina | Spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000...

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestrzeń, słońce i Panorama Miasta 82 m na Osiedlu Bukowym Szukasz idealnego miejsca dla dużej rodziny? A może potrzebujesz przestrzeni,...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Segment na sprzedaż w standardzie wykończonym pod klucz (wydanie wykończony czerwiec 2026) cena 850 tys. pln. Aktualny...

Szczegóły ogłoszenia

124 050 zł827 m² 150 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w Stepnicy od 682m3 do 1037m2, okolice ul. Łąkowej: w pobliżu tereny objęte naturą 2000 idealne działki pod budowę domów...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł131 m² 7 557,25 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, wielopoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, os. Majowe/ Słoneczne Szczecin. Spółdzielcze właśnościowe prawo do lokalu z kw...

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 709 m² 192,51 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w Międzywodziu 1709m2 wymiary ok 31. na 50m, kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. odległości: 70m od drogi utwardzonej,...

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

Barbara Grądkowska

Barbara Grądkowska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal usługowo-biurowy W centrum szczecina 260 M Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy, zlokalizowany w wolnostojącym,...

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł80 m² 7 312,50 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w Przecławiu (gmina Kołbaskowo), co stanowi doskonałą...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł62,35 m² 9 607,06 zł/m²

Barbara Grądkowska

Barbara Grądkowska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż | Szczecin, śródmieście-Centrum, ul. Parkowa Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie | 62,35 m | piętro 1/4 | budynek z 1996 r....

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł550 m² 5 818,18 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta Inwestycyjna - Obiekt Cukierni w Centrum Stargardu - funkcjonująca firma z wyposażeniem na sprzedaż! Na sprzedaż oferowany jest obiekt...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

Maciej Bury

Maciej Bury

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowana i wyposażona kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Dunikowskiego. Atutem mieszkania jest oddalenie od głównej ulicy,...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,75 m² 7 258,18 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta w samym centrum Szczecina na biuro lub mieszkanie. Cena: 499 000 pln (7258,18 pln/m ) Powierzchnia: 68,75 m Liczba pokoi: 2 duże, ustawne...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,47 m² 12 686,78 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: szczecin, bukowo Północ, ul. Modelarska Powierzchnia: 35,87 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 130 m² 353,10 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Skolwinie (1130 m ) Idealna pod Twój Dom z Widokiem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

13 999 zł270 m² 51,85 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł360,02 m² 6 941,28 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 294 m²

Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość wyjątkowy dom zlokalizowany w Kobylance, zaledwie 10 minut jazdy od Szczecina. Ten...

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

160 000 zł1 649 m² 97,03 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntowa położona w miejscowości Stobno gm. Kołbaskowo. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego...

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł63,77 m² 9 204,96 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Spółdzilecze własnościowe prawo z kw - możliwość zakupu mieszkania przez obywateli z poza ue. Centrum ul. 5 lipca. Na sprzedaż 2 pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł79 m² 2 518,99 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 stronne, 4 pokoje, radęcin + ogródek działkowy i budynek gospodarczy Powierzchnia mieszkania: 79...

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł58,98 m² 8 918,28 zł/m²

Piotr Bury

Piotr Bury

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Szczecina al. Wyzwolenia Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w centrum z niesamowitymi...

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem! Marzysz o nieruchomości, która praktycznie...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

3 000 000 zł14 157 m² 211,91 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntowa położona w miejscowości Stobno gm. Kołbaskowo. Gmina Kołbaskowo położona jest w południowej części powiatu...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

Barbara Grądkowska

Barbara Grądkowska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, świnoujście, ul. Mazowiecka Oferta wyłącznie w naszym biurze Cena: 1 750 000 pln...

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł27 m² 84,81 zł/m²

Andrzej Kuźmicz

Andrzej Kuźmicz

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego. Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą....